Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Törpe tarisznyaráknak hány...

Törpe tarisznyaráknak hány centis víz kell illetve szűrő kell neki?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálam csak 3 centis vízbe van, kifúrva a kis akvárium oldala, egyik oldalt kimegy a víz, másik oldalon bejön, és bekötöttem a sügeres akváriumba, annak a vizével van egybekötve. 1db rák van benne, nem egy nagy cucc, mindig bújkál, néha el is felejtem hogy ott van.
2013. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De amúgy lehet neki magasabb vizet is csinálni. Akár 20centi magasat is, csak akkor nagy kő kell amin kimászhat, és egy kis szűrő is kell bele persze hogy ne durranjon be a víz.
2013. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen egy 30-literes akváriumot rendeztem be neki raktam bele követ amire ki tud mászni van felette egy lámpa és egy kis aquael microplus vízszűrőt amiből levegő is jön és egy vízmelegítőt is

még a kérdésem hogy hány fokosnak kell lenie a vízének?

2013. nov. 6. 20:44
 4/16 A kérdező kommentje:

ja és hogy fagyasztott halat lehet-e neki adni olyat mint a teknősnek szoktak

?

2013. nov. 6. 20:53
 5/16 anonim ***** válasza:

Még nem próbáltam fagyasztott halat adni, de biztos megeszi, csak pici darabokat adj neki.


Nálam 26 fok van, de előszőr volt 22 fok volt és amikor befűtöttem 26-ra, kimenekült a vízből, 1 napig bele se ment.

De mindegy, jó neki a 24-26 fok körüli víz. Nyáron max 30.

2013. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mivel dögevő, meg kell ennie. Tulajképp én fagyi halkajákkal etetem pl artemia és mindenféle mixek.

Még eddig mindent megevett, de lehet neki kapni száraz kaját is "sera crabs natural", ha lusta vagyok vagdalni a fagyasztott kaját akkor ebből bedobok neki 1-2 karikát.

2013. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Artemia, mysis, cyclops.

Elvileg a kagylóhúst is megeszi, csak azt én azért nem vettem neki külön, mert más állatom nem enné meg.

2013. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

és levegőztető kell neki?

vagy az gond ha nincs vízszűrő

van egy kis vízszűrőm és egyben levegőztető is aquel microplus!

az berakjam? segítsetek légyszi köszönöm!

2013. nov. 7. 16:34
 9/16 anonim ***** válasza:
jó az, rakd azt be.
2013. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ki tud jönni levegőt venni, nem azért kell a szűrő hogy levegőt kapjon, hanem hogy a víz mozogjon kicsit, különben könnyen beposhad.
2013. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!