Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit a teeedő ilyen esetben a...

Mit a teeedő ilyen esetben a tetratex 1200-as szürőmmel?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve lett beüzemelve, takarítást most terveztem, de az élet közbeszólt..!Minden este etetésnél kihúzom, tegnap este etetésn után lejöttem a szobámba, majd az anyukám szól h fussak fel, mert folyik a szürő! Felemegy és látom én is h csepereg, néztem h a fülnél fent amit rá kell 4 oldalt kattintani ott jött víz.. Ma kitakarítottam, beüzemeltem próba járaton,, punpáltam a vizet még besem volt dugva, de a 4 fülnél folyt..


Arra gondolunk h tömités tönkre ment, mit tudok tenni?Lehet kapni valamelyik üzletben?


2013. nov. 6. 20:11
 1/9 A kérdező kommentje:
112 literes aksiban volt, az összes szinte siporex, és 1 év után nem volt kb. 1 szem kos sem, trutyi benne.. csigák, meg siporex lett barnább szinű.. azhittem h egy nagy turtyi vár, erre semmi:D
2013. nov. 6. 20:13
 2/9 izomszörp ***** válasza:

Garancia nincs már rá?


Én nem szoktam kihúzni etetésnél, csak a kifolyó ág csapját zárom el annyira hogy éppen csak legyen valami kis áramlás.

Így nem zavarja a halakat.

2013. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
öhmm nem is biztos h tömités gond, vater autvillamosságszerelő.. meg megszerel mindent ami tönkre megy, most megnézni.. de van 3 év rá..
2013. nov. 6. 20:53
 4/9 izomszörp ***** válasza:
Oké, de ha úgy van inkább a garanciát vedd igénybe.
2013. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 YourDestiny ***** válasza:
Lehet venni fejtömítést. Mellesleg csoda, hogy ennyi év alatt tönkrement úgy, hogy szét se volt szedve. Gondolom szilikonzsírral nem kezelted a gumigyűrűt...
2013. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Platypus ***** válasza:
Garanciálisan cserélik. Ne kezdjétek el gányolni, mert csak elbukod a garanciát. Nekem ex400-asom van, kétszer is járt szervizben, gyorsan dolgoznak. Ha van még egy belső szűrőd raktáron, azzal meg tudod menteni a szűrőbacikat.
2013. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem annyira jó ez a tetratec, hogyha állandóan szervizelni kell.
2013. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 YourDestiny ***** válasza:
Én csak csodálkozok itt. Lekopogom, de az enyém a 700-as 3 éves, azóta a mai napig kifogástalan és hibátlan. Az 1200-as még csak fél éves lesz, de eddig az is hozza a tőle várt szintet, kellemes csalódás és minőség, ahogyan a kisebb tesó. Ti vagytok pechesek vagy én vagyok szerencsés? ;)
2013. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 izomszörp ***** válasza:
Nálam sincs vele semmi gond :)
2013. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!