Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az artemiák keléstől meddig...

Az artemiák keléstől meddig nem esznek? Ezek közül mivel indítsam őket ha már esznek?

Figyelt kérdés
Nincs itthon spirulinám most majd veszek de va élesztőm és az ablakba egy szerencsebambusz aminek a vize tiszta zöld és láthatóan tele van algával ha megkavaromalig látni a sok zöld apró izétől melyikkel kezdjem etetni őket 2 közül?És hanyadik naptól kezdve ma este vagy holnap reggel kell nekik kelni fel akarom nevelni őket és leírni tapasztalataimat meret borzasztó kevés az infó a felnevelésükről és ezt szeretném javítani.Passzívan keltetem egyébként nem forgatom néha megkavarom remélem kikelnek épp hogy egy csipetnyit raktam egy literbe ha keltek mennek 5literbe.A són nem volt hogy jódos hát próba cseresznye víz 27fok :D.Bocs hogy ennyit írtam feleslegesen belelendültem nagyon ma nem gépeltem még mert nem kért senki segítséget sehol :DDDDDD
2013. nov. 8. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
vakarj nekik algát, azzal etesd
2013. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. nov. 8. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!