Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Menyibe kerül egy kisebb...

Menyibe kerül egy kisebb akvárium kb 15-20 literes egy pár darab halal mindegy mien fajta hal és persze lélegeszetővel és valami bujkáloval benne?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

20 literes 2-3 ezer Ft körül van, de abba inkább csak garnélákat tegyél. A red cherry olcsó.


Kis szűrőt tudsz venni 3 ezerért.

Az jobb mint a levegőztető, mert a légpumpa zúg és idegesítő.


Valami kis növény kéne bele.

A monosolenium moha bírja kevés fény alatt.

A gömbmoha fény nélkül is megmarad.

2013. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és a kis szürő áramal müködik vagy egyáltalán nics hangja ? akkor ez az ügy kijön 6 7 ezerböl ?
2013. nov. 12. 19:29
 3/8 YourDestiny ***** válasza:
Komplett nem jön ki. Ekkora helyen egyébként se lehet tartani.
2013. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 YourDestiny ***** válasza:
halat
2013. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem kezdjuk ott hogy ennyi literesben garnelat lehet tartani es gondolom te halat szeretnel szerintem inkabb szerezz be egy 30literes es tarts benne sziámi harcoshalat ( bettát ) vagy guppi mindegyik konnyen tarhato es szepek is! Szoval a " lelegezteto" ( levegozteto ) nem eleg kell bele egy szuro is meg novenyek es akkor szep aksid lesz sajnos meg en sem vagy annyira tudos ebben a teren es virag fajtakat szuro fajtat stb... Nem tudok mondani nezz utana a neten kb. Egy honapot bongeszd es csak utana kezdj bele fontos hogy ha a bettat valasztod csak himet tarthatsz!! De csak eggyet mert tobb him harcolni fog egymassal es szerintem a guppit meg a bbetat se kombinald! Ha a guppit valasztod ott mas a helyzet ott csak himet rak bele monygyuk 4 darabot de nostenyt ne mert elfognak szaporodni es rengetegen lesznek ami nem jo!!! Na es hogy a kerdesed-re feleljek egy olyan aksi amit mondtam valamelyik kozule vagy a bettas vagy a guppis mindegyik olyan 15-20 ezer forint ha szepen szeretned meg csinalni bocsi hogy sokat irtam csak jot akarok neked !!! :) ha mindenesetre belefogsz sok sikert!!!
2013. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pendulum92 ***** válasza:

Nem fog kijönni 6-7 ezerből, legalább 10-12 számolj rá összesen.


akvárium 3 ezer

szűrő 3 ezer, én akasztósat ajánlok, az nem rontja az összképet.

növény, garnéla mondjuk 1000-1500 ft ( ha a garnélát nem boltban veszed, hanem mondjuk akvarista.hu-n egy 5-10 db-ot, őgy is elszaporodnak)

kell egy lámpa is amivel a növényeket világítod, anélük nem is szép az akvárium. Ha van asztali lámpát, az elég lehet, de kell bele egy daylight izzó.

fűtő nemkell garnéláknak

aljzat legolcsóbb kvarc vagy bazalt 5-1000 ft bele.

kaja esetleg 500-1000 ft


Kezdetben nem tűnik soknak, de ha mindent összeszámolsz, összegyűlik sok pénz.

2013. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. nov. 12. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:

sima kis szűrő:

[link]


akasztós szűrők:

[link]


Néhány garnélát és hólyagcsigát szedtem már ki akasztós szűrőből, de ha húzol az aljára egy szivacsot, vagy egy harisnyát, akkor nem tudnak belemászni.

2013. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!