Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyiket inkább? Vörös,...

Melyiket inkább? Vörös, fekete, fehér szúnyoglárva? (fagyasztott)

Figyelt kérdés

Van köztük különbség? Melyik a jobb, rosszabb? Előnye hátránya vmelyiknek? Vhol már mintha olvastam volna, hogy nem szabad túl sok vörös szúnyoglárvát adni. Ez a vörössége miatt :D vagy eleve a szúnyoglárvát nem szabad sokat.

Lazacaim vannak (serpa,petitella) meg pár db platty,molly.

Köszi előre is!


2013. nov. 14. 14:00
 1/7 Platypus ***** válasza:
A fehér biztonságos és könnyen emészthető. A vörös és a fekete hajlamos megterhelni az érzékeny halak gyomrát.
2013. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mixet veszek, amiben van mindhárom+vizibolha+valami rákféle.
2013. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 YourDestiny ***** válasza:
Platy leírta a lényeget. Vöröset és feketét csak gyomorra nem érzékeny halaknak. Szúnyogból csak a fehéret ajánlom.
2013. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyek az érzékeny gyomru halak?
2013. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor maradok a fehérnél. Többi mehet? tubifex,bolha,artemia?
2013. nov. 14. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a tengeribe volt a barátsügér érzékeny, amit kinyírtam élő vörös szúnyoglárvával. A bóhóc hal meg zabálta két pofára és semmi. De már nem adok annak sem olyat, hiába szereti, kap inkább mást. Fagyasztott mixeket, artemiát, mysist.
2013. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
Tubifex egyenlő a vörös szúnyoggal, talán még rosszabb. Én bolhával se etetnék semmilyen halat soha. Artémiával, cyclipsal, nagyobbakat mysissel, krillel. De a te halaid nem nagytestűek.
2013. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!