Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » JBL manado talajba hogyan...

JBL manado talajba hogyan tudnám elültetni a green aqua Elatine Hydropiper növényt anélkül hogy a laza talajból ki ne jönne?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 19:38
 1/7 vizipityu ***** válasza:
Én manadoba mindig hegyes csipesszel ültettem, úgy, hogy a manado vizes, de nem áll rajta a víz. Csipesszel a növény megfog, belenyom a talajba, csipesz óvatosan kihúz, a csipesz által hagyott "lyuk" befoltoz. Nekem ez a módszer jött be. Ha feltöltés után kellett valamit visszaültetni az nem volt túl kellemes...
2013. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt a növényt akarom megvenni énis pont jó a kérdésed :DÉn kézzel ültetném az egyenlőre még meg nem lévő növényesembe gan a véleményekbe írták hogy a halak sőt az amanok is kiszedték a talajból én úgy akarom hogy beültetéstől 1 hónapig hal sem lenne az akiba hogy beálljon valamint az áramlást is kisebbre venném első 1 hónapba.Én is pont manadot szeretnék.
2013. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Platypus ***** válasza:
Sok-sok türelemmel és összeszorított fogakkal. Esetleg "dry start", ha van hozzá türelmed. Elég hisztis ez a növény, néha tök igénytelen, de sokaknál kidöglik totál érthetetlen okból. Készülj fel a hajtépésre.
2013. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Platypus most elbizonytalanítottál :D szerinted táptalaj 0.66w/l jó tápozás mellet én is készüljek fel?
2013. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként te nem kevered a Hc-val mert akvakertészen arról írják hogy hisztizik nyáron
2013. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
A HC alapból minden tökéletlenségtől hisztizik, az Elatine meg totál ismeretlen okból, de csak néhány embernél. Szóval megvan a kockázata, de alapjáraton sokkal igénytelenebb, mint a HC.
2013. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én így velük való tapasztalat nélkül azt gondolom hogy a keménységtől és a melegtől lehet mert ezek nagy átlagban inkább hideget kedvelnek valamint lágyabb vizet.
2013. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!