Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aqua dragons-nak (sóráknak)...

Az aqua dragons-nak (sóráknak) hol lehet táplálékot venni?

Figyelt kérdés
Ma vettem a játékboltban aqua dragons-t (sórákot), de nem tudom, hogy hol kell nekik venni tápot, ha elfogy.

2013. nov. 17. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól átbaxtak akkor mert akvarista boltban lehet venni egy kicsi adag pete 450ft nem több ezer mint amennyiért te vetted egyébként játékboltba lehet kaját venni pótba.
2013. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
Vészmegoldásnak az élesztő jó, hosszú távon a dajana márkájú chlorellát ajánlom. Pontosabban bármilyen chlorella jó, de ez az egyetlen márka amit könnyű beszerezni. Sokan spirulinát adnak nekik, de nekem sosem sikerült rendesen eloszlatni.
2013. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat. első és abba az üzletben lehet nekik kaját is venni (hol van ez az üzlet)
2013. nov. 18. 20:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Még valami 1. egyébként 2190-ért vettem tartállyal, oxigéncserélővel, etető kanállal, két csomag petével és hat hónapra elegendő élelemmel.
2013. nov. 18. 20:27
 5/5 anonim válasza:
nálunk ezt csak most reklámozták de amúgy a hivatalos angol oldalon van csak kaja 3 euróért (ami kb 900 ft) de azt ajánlom vegyél bébi halkaját vagy zselé halkaját
2015. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!