Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mire való ez a vas darab?

Norbig kérdése:

Mire való ez a vas darab?

Figyelt kérdés

Rendeltem akvárium ragasztót Depó-ról de nem olyan mint amilyet elképzeltem.Azt gondoltam kinyomó pisztolyos...persze hogy nem.Hobby akvriumragasztóról van szó ez 75g akar lenni.Nos van hozzá egy vas dolog a dobozában volt,T alakú ki lehet hajtani,ez mire való?Első gondolatom az volt hogy a szilikont amit kinyom az embert ezzel lehet elhúzni,érdekesen néz ki.A másik kérdésem hogy ezzel mekkora akváriumot lehet megragasztani?Elég egy 40L-es akvára meg bele a szűrőrekeszek beragasztására?(Szűrőaki lesz)

Előre köszi!


2013. nov. 19. 14:12
 1/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem a tubus végétr kell rögzíteni, és azt tekergetve nyomkodod ki belőle a szilikont?
2013. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nem vagyok jártas az ilyenekben, de ha a ragasztó ragad, akkor már nagy gond nem lehet :D valószínűleg a felvitelhez lehet valami segédeszköz
2013. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lerás alapján nehéz beazonosítani a ragasztód!

Talán, ha linkelted volna, hogy milyen oldalról rendelted.

2013. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ez ilyen kis tubusos mint a fogkrém.
2013. nov. 19. 14:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Link: [link]
2013. nov. 19. 14:31
 6/9 Imola Ágnes ***** válasza:

Ahogy mondtam: [link]

Nézd meg ezt a képet, ennek is azért vana z alján, hogy azt tekerve nyomod ki a szilikont

2013. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Áhá!Már értem.

Ezer köszönet!

2013. nov. 19. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:

""Azt gondoltam kinyomó pisztolyos...persze hogy nem.Hobby akvriumragasztóról van szó ez 75g akar lenni.""


Váháháháá....

75g!!!!! Hogy tudom óriás betűkkel írni hogy 75g?

Tudom paraszt vagyok de még a pirosarany is 240g os! Nincs otthon egy flakon mustár?

75g pont ara elég hogy összemaszatold. De hogy rekeszeket ragassz bele necces! Borzasztó kevés. Nem mered megírni mennyibe került! Fogadjunk.

2013. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi van link van ár csak nem figyeltem.


Váháháháááá.. :D 1800 ért kaptál volna Fbs ragasztót kinyomósban.

2013. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!