Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta mellé milyen halat...

Betta mellé milyen halat vehetnék?

Figyelt kérdés
Tudom hogy agresszív meg mit tudom én, de nem lehetne mégis valamit? 30 literes az akvárium és olyan kis magányosnak néz ki benne. :D 26-28 fok a víz, szóval ahhoz kellene igazítani, sok a növény és olyan hely ahol elbújhat. Van szűrő, levegőztető, de tető nincs. Tudnátok ajánlani így valamit? 1-2 halat szeretnék mellé, HA lehet.
2013. nov. 19. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Almacsigát tehetsz mellé. Jó szüréssel lehetne még vagy 6 nanohal, de nem hiszem hogy külsö szüröd van. Más fajokkal általában nem agresszív.
2013. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Tető nélkül megfázhat,mert a víz melegebb mint a szoba hőmérséklete(gondolom:))és ő ugyebár a külső levegőt szippantja fel a labirintszervén.Ez csak egy jó tanács,nem bántás.Nem magányos, a kérdésre is válaszolva.Tipikus a problémád(még egy halat,még egy halat:) kezdő akvaristáknál ez már csak így van.Esetleg vegyél egy nagyobb akváriumot,ami lehet társas.Jó halazást halli.
2013. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kisállat kereskedésbe meg szokták kérdezni milyen halacska van még mellette nekem voltak mellette sima pici aranyhalak algaevő is volt, guppit nagyon ellenezték mellé és még a díszesebb halacskákat:)
2013. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!