Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 63 literes akváriumba...

Egy 63 literes akváriumba szeretnék élő növényt tenni menyit tudnék bele rakni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak növényt akkor úgy kb 63liternyit péppé zúzva.........

Ha szép növényes akváriumot akarsz akkor pedig annyit és olyat amit a tápozásod és a fényed elbír.Leírnád milyen szűrésed mivel tápozol milyen fény?Milyen talaj?

2013. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 reptoid ***** válasza:

Egy seras tanácsadó füzetben olvastam ökölszabálynak, hogy az akvárium alapterülete cm^2-ben osztva 50-nel megadja a növények számát. Ez alapján irdatlanul sokat is be lehet ültetni. :D

Tényleg az döntsön, hogy neked mennyi tetszik, illetve a körülmények milyenek.

2013. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az szerintem hülyeség mert lehet 10000000szál bakopa vagy 4darab jól megtermett anubias :)
2013. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá? Nekem 72 literes növényes akváriumom van, kb 200.000 forintomba van.

Ha szép növényeset akarsz, akkor kell egy komoly külső szűrő, jó talaj, jó világítás, jó táp, és co2.

2013. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!