Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sok kérdés világításról? (lent)

Sok kérdés világításról? (lent)

Figyelt kérdés

Ez működik akkor is ha csak 1 csövet teszek bele a 2 helyett? [link]


Ha egy 40x30x30as akváriumot megvilágítok 2 ilyennel [link] akkor minden részét meg tudom úgy világítani hogy a növények nőjenek?(HM,hydrocotyle tripartita japan,m. monte carlo)Ha esetleg valaki tudja milyen izzót adnak ehez azt is leírhatja :)


2013. nov. 27. 21:04
 1/3 reptoid ***** válasza:

Honnan veszed, hogy abba 2 kompakt cső kell?


Egyébként igen, ha netán 2 járna bele, akkor működne eggyel is. A becsavarható fénycsöveknél nincs semmi megkötés, maga a kompakt cső tartalmazza a fojtót, csak fázis meg nulla kell neki, ebből következik, bárhogyan pakolgathatod őket, a lényeg, hogy kapja meg a hálózati feszültséget.

2013. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 YourDestiny ***** válasza:
Eggyel? Miért, a másodikat hova szándékoznád tenni? Meg lehet világítani két lámpával, ha elég hosszú a lámpatest és izzó. Erről kérnék infót.
2013. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bpcsi rosszat linkeltem egy 2 csöveset akartam xdd már nem kell m1 Köszi a választ azért!
2013. nov. 28. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!