Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy nézne ki a manado összeke...

Pendulum92 kérdése:

Hogy nézne ki a manado összekeverve a bazalttal?

Figyelt kérdés
A nanoba rakottból kimaradt kb 1,5 liter. Arra gondoltam, hogy az előtérben összekeverem a bazalttal. Hogy nézhet ki majd? Valaki esetleg csinálta már úgy?

2013. nov. 28. 21:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tehát a jobb érthetőség kedvéért: van egy 9 literes nanom, és egy 72 literes növényesem.
2013. nov. 28. 21:22
 2/11 A kérdező kommentje:
Ebbe szeretném tenni: [link]
2013. nov. 28. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kis akvárium, mármár hires itt a GYK-n.

A jelenlegi állapotban a szemem kizárja a talajt, csak a növényeiden van a figyelmem. Ha hangsúlyozni szeretnéd a talajod, akkor rászórhatod.

Amúgy régen volt itt egy akvarista -B.Joci-, aki azt mondta, hogy hibának fog tűnni, ha keversz két különböző talajt. Gondolom, hogy úgy érti, hogy kosznak fog látszani.

Olyan vörös növény nekem is kell Az micsoda?

Másik személyes kérdésem, amit itt teszek fel, előre is bocsánat érte, hogy tervezel e nagyobb akváriumra váltást valamikor?

2013. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 reptoid ***** válasza:
Próbáld ki egy befőttesüvegben ;)
2013. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem is igazán a kinézet lenne a cél, hanem ugye a növények jobban szeretik az agyagtalajokat. Bazalt - nehéz, könnyű ültetni, nem csípik annyira a növények, agyag - könnyű, nehéz ültetni, szeretik a növények. Ezt a két tulajdonságot szeretném ötvözni.


A piros növény ez : [link]

Nem rég vettem, még most kezdtem el nyesegetni, hogy sűrűbb legyen, de majd alakul.


Ki ne tervezne nagyobb akváriumot? :D De a lehetőségeim most minden téren korlátozottak, így ezt az akváriumot fejlesztgetem mostanában inkább.

2013. nov. 29. 08:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg ha belegondolok hamarosan úgyis benövik a növények az előteret, nem is fog látszani, hogy milyen a talaj.
2013. nov. 29. 08:40
 7/11 Platypus ***** válasza:
A fekete-téglavörös elég bazári kombináció lenne. Viszont szerintem össze se keverednének, alul felgyűlne a bazalt, a tetején a manado. A bazalt sokkal nehezebb talaj.
2013. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha nem keveredik az sem baj, egyszerűen rászórom a bazaltra a manadot vékonyan. Akkor a manado látszik, de egy idő után a gyökerek elérik a bazaltot is, ami jobban rögzít.
2013. nov. 29. 09:19
 9/11 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem hülyén.
2013. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jól néz ki az akvád, én 900ft-os 1,5 liter maradék manadoval nem kísérleteznék,vagy hibának fog tűnni vagy nem, ha összekeveredik ilyen tarka lenne és megbánnád, hagyd így, szépen összeraktad.
2013. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!