Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Sicce Whale külső szűrők...

A Sicce Whale külső szűrők mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Csak mert árban elég jók.

pl ez: [link]


2013. dec. 1. 12:11
 1/10 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem nem olyan jók árban, mert jelenleg totál ismeretlen szűrőcsalád és a szűrőtérfogat is kicsi.
2013. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

vagy ez jobb? [link]


tudom hogy az eheim, jbl lenne a király, de annyi pénzem nincs. 200literes az aksi

2013. dec. 1. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Nemhogy árban nem olyan jók, semmire nem jó, 2,25 liter szűrőfelület ennyi pénzért az vicc.

[link]


Mondjuk ha már szóba került a JBL 1000ft al több és 4.7 liter szűrőfelület: [link]


Itt még olcsóbb is : [link]

2013. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
óó ez király, nem is vettem észre :D köszi szépen
2013. dec. 1. 12:46
 5/10 YourDestiny ***** válasza:

A Tetra jó, semmivel nem rosszabb a JBL-nél vagy Eheim-nál, sőt. Utóbbi kettő a szememben csak márkanév, nem több... szűrők terén.


Az akvariumplusnál az EX700 22 ezer körül van. Egy ilyen szintű szűrő 120 liter alatt tökéletes. Csak biora jóval feljebb is.

2013. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mondjuk ezen én is gondolkodtam, mert így designon kívül tulajdonságokba nem igazán tűnnek eltérőnek. :D
2013. dec. 1. 13:39
 7/10 A kérdező kommentje:
egyébként most van egy [link] ilyen belső szűrőm, és hát anno amikor megvettem, óriásit csalódtam benne, ugyanis az alkatrészek nagyon nem passzolnak egymáshoz, az esőztető szétcsúszik, nagyon lötyögnek az alkatrészek, olyan hogy pl berakok egy áramlásirányítót és másnap reggelre a nyomás hatására (ami ugye azért nem olyan nagy) szétcsúszik
2013. dec. 1. 13:42
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]


erről tudtok véleményt mondani?

2013. dec. 1. 15:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk inkább 2 kisebb szűrőt tennék bele. Szerintem az hatásosabb egy 200 literes akinál mint egy erős. Az áramlás sokkal intenzívebb. Mondjuk 2 db ex600-as, vagy 700-as.
2013. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem az Atman, Eheim, JBL, TetraTec egyaránt jobb a Fluval szűrőknél.
2013. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!