Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pseudotropheus Socolofit honnan?

Pseudotropheus Socolofit honnan?

Figyelt kérdés
Szeretnék az afrikai sügeres akváriumomba néhány socolofit, de úgy láttam nem túlzottan gyakori. Tudtok tippet adni?

#akvárium #akvarisztika #afrikai sügér #mbuna sügér #socolofi #pseudotopheus socolofi
2013. dec. 1. 20:17
 1/3 YourDestiny ***** válasza:
Én nagyon messze lakom bármilyen nagyvárosból, de szinte mindenfelé látok socolofit. Nem ritka. Viszont ne várd már, hogy bárki is kitalálja, hogy hová valósi vagy. Ha viszont hajlandó vagy száz kilométert utazni érte, akkor írhatok tippet.
2013. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Baranya, de azért írtam, mert hirdetve nem olyan gyakori, vagy csak én kerültem el őket... Amúgy Pest is szóba jöhet, Keleti meg Kispest környéke, esetleg dél dunántúl... Arra fele is szoktam járni. Viszont nem 1000Ft/db áron szeretnék, hanem mint ahogy általában lehet is kapni mbuna sügereket, olyan 100Ft/cm.
2013. dec. 2. 19:47
 3/3 YourDestiny ***** válasza:

Kispest? Onnan Gyál egy köpésre van. Ajánlom Zsozsika halodáját. Viszonylag nagy választék, szép egyedek, elfogadható áron.


[link]

2013. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!