Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan védjem meg növényeim?

Hogyan védjem meg növényeim?

Figyelt kérdés
Halaim(xifó,szumi,páncélos) felfedezték,hogy a Cabomba caroliniana-nak nagyon jó íze van.Sok helyen írták,hogy ezt a növényt szeretik elfogyasztani a halak,de azt sehol,hogy mit tehetnék ellene.Egyre több sajnos a felkopasztott tő,pedig kapnak kaját rendesen.Valaki tudna segíteni?

#PH #co2 #szumátrai díszmárna #xifó #Cabomba caroliniana #karolinai tündérhínár #albínó páncélosharcsa #humus
2013. dec. 4. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem sehogy. Nyilván tápláléknak tekintik a zöldet, mikor én is tartottam halakat, nálam is lelegelték a növényeket. Ha már nagyon kopasz a növény, veszel újat, fogyó eszköz.

Ha nem akarsz növényre költeni, vagy keress olyan fajtát, amit nem szeretnek, vagy művirágot tegyél be. De sztem ne sajnáld tőlük a "salátát", nekik is kell a vitamin. :)

2013. dec. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pendulum92 ***** válasza:
Adj nekik forrázott zöldségeket, akkor hátha letesznek a növényeidről.
2013. dec. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
A cabomba az a növény, amit sehogyan sem lehet megvédeni, ha rákapnak. Amúgy is hajlamos felkopaszodni, ha nincs nagyon erős világításod. Gyakorlatilag bármilyen növénnyel jobban járnál helyette, mert ez az egyik legkényesebb akváriumi gaz.
2013. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gungasam ***** válasza:
Egy külön akváriumban tenyéssz csak növényeket a halaknak........
2013. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!