Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez oxigénbuborék?

Pendulum92 kérdése:

Ez oxigénbuborék?

Figyelt kérdés

[link]


Vaszínűleg az, csak alig hiszek a szememnek, mert elég low-tech a nanom, amiben megláttam.

Jól érezné magát a hydro. tr. japan?


2013. dec. 4. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

[link]


A hydro nem egy nagy igényű növény, tehát biztosan jól érzi magát Nálad co2 nélkül is.

Szóval ezt a bubit csak most, csak Neked pukkantotta, szeretete jeleképpen :)

2013. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint egy low tech akiban nem eregetnek buborékot a növények. A mohán is látok apró buborékokat. Én is tapasztaltam ilyet vizcsere után, vagy mikor megmetszettem a stem növényeket, akkor a vágási felületén láttam buborékokat.
2013. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azóta a fényképezett buborék felszállt, és nőtt új a helyére. Magyarul folyamatosan termelődik a levelén.
2013. dec. 4. 20:09
 4/16 anonim ***** válasza:

Simán buborékol, elég gyakori.

Csak több fénynél jobban.

2013. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez nem is moha és nem is metszve volt. Folyamatosan nő, szóval nem lehet kicsapódott mondjuk klór(mondjuk csúnya lenne 1 napnyi pihentetés után).
2013. dec. 4. 20:11
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak a saját tapasztalatom irtam le ezzel kapcsolatban. Az én is látom ,hogy a nagy buborék a hydrocyt. van, de a képen jobb oldalt van egy talán karácsonyi moha azon is van pár apróbb buborék.Egyébként az egy másik kérdés, hogy ki mit ért low tech. alatt.
2013. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 vizipityu ***** válasza:
A fotoszintetozálásból keletkező buborékok a levelek fonákján keletkeznek. Nálad valószínűleg valami mástól lesz.
2013. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Van sok levél fonákján is. De ha ez nem fotoszintézis, mitől lehetne még? Mert a folyamatos növekedés arra utal.
2013. dec. 4. 21:54
 9/16 vizipityu ***** válasza:
Csak hogy tisztábban lássunk. Mekkora akvárium, milyen fénnyel, milyen tápozással?
2013. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9 liter, 9 wattos kompakt fénycső, profito és carbo.


Amúgy a HM fonákján is van sok buborék, meg a hydro fonákján is. Meg igazából nem tudok más gázról amit a növények eregetnének.

2013. dec. 4. 22:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!