Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnélás akváriumba tehetek...

Zoone007 kérdése:

Garnélás akváriumba tehetek vasfát és cserepet, ilyen kisebb darabokra össze törtem hogy tudjanak alatta bujkálni?! Esetleg tudnátok ajánlani olyan növényt aminek kevésbé kell jó fénycső?!

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 13:13
 1/8 YourDestiny ***** válasza:
45%
Jó fénycső mindnek kell, hagyományos melegfehér fénycsőnek egy se fog örülni. Inkább mondjuk úgy, alacsony fényigényű növények: mohák, gömbalga, ezekért oda vannak a garnélák. Hogy olyat is írjak, aminek levele van: anubias-félék, de nekik kimondottan csak a gyenge fény a kedvező.
2013. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, és a vasfáról mit gondolsz és a cserépről?
2013. dec. 5. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Vasfa kifejezettem jó a garnéláknak, a cserép, mint bújkáló, pedig nem befolyásolja a vizet, tehát megfelelő, ha damillal rákötözöl egy kis jávai mohát, akkor még mutatós is lesz a cserépdarab.
2013. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pendulum92 ***** válasza:
Növénynek még a cryptocoryne fajokat tudom ajánlani. De mikro tápozás és kicsit lágyabb víz nélkül nem lesznek túl szépek.
2013. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pendulum92 ***** válasza:
Tápnak a profitot tudom ajánlani.
2013. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
Fa is jó garnélásba. A vasfa konkrétan szeret színezni, ha nem zavar, rakd be. Nekem a garnélásomban szőlőtőke van. Sokat közlekednek rajta.
2013. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig áztattam a vasfát, mielőtt beleraktam, így nem színezte meg a vizet egyáltalán.
2013. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 YourDestiny ***** válasza:
Fafüggő. Szerencséd volt. Egyes vasfák évekig színeznek.
2013. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!