Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az aljzattisztítótól?

Figyelt kérdés

[link]


Mindenképpen szeretnék egy ilíesmit, mert nem akarom szívogatni a csövet. Tudom, az se túl bonyolult, de én több okból is szeretném elkerülni.

Ha valaki tud jobbat ajánlani, csak nyugodtan, várom az ötleteket.


2013. dec. 8. 16:10
 1/2 reptoid ***** válasza:

Bér én még nem használtam ilyet, de szvsz ezt is meg kell szívni, ha vízcserére használod. Aljzattisztításkor a felszívott vizet visszanyomja az akváriumba azon a kis szűrőzsákon keresztül.


Én is utálom megszívni, ezért akváriumnagysától függően vagy az egész csövet lenyomod a víz alá, egyik végét befogod és kiemeled, másikat pedig lent tartod. Ekkor is elkezd folyni a víz. A másik verzió, hogyha kicsi az akvárium vagy hosszú a cső, akkor a csap alatt töltöd fel vízzel teljesen. Utána a tele csővel (közben fogod a száját) odasétálsz az akváriumhoz, egyik végét beledugod, másik végét meg a vödörbe tartod. Ha elengeded, ekkor is folyni fog a víz.

2013. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi. Kipróbálom ezt az odasétálok a csővel az akváriumhoz módszert :)
2013. dec. 9. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!