Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy szakboltban vettem egy...

Egy szakboltban vettem egy gyökeret az akváriumomba, de nem akar lentmaradni a víz alatt... Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem,állítólag szőlőgyökér,bár még őksem tudták megmondani:S 3 napja áztatom a vízben de még mindig nem akar lent maradni,hadjam a francba vagy várjakmég?
2008. júl. 13. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Köss rá vékony rézdrótot, és erősíts oda egy nagyobb követ, ha kell akkor mindkét végére! A köveket rejtsd el az aljzatban, és lent marad.
2008. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előző hozzászólóval egyáltalán nem értek egyet! Ha a rézdrótból réz oldódik ki, a halak halálát okozhatja! Én a harcsákról tudom, hogy igen pici mennyiségtől is elpusztulnak, de nem tesz jót az akvárium többi lakójának sem. Türelmes áztatással, vagy főzheted egy kicsit, de ha köveket pakolsz rá ügyesen, vagy kiékeled, úgy is meg lehet oldani.
2008. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még ök sem tudták megmondani én nem kísérleteznék vele és nem is vásárolnék náluk.
2008. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó hozászólónak van igaza!!!

Egyébként jobb, ha vasfát veszel bele.Keress egy másik boltot!!! a szőlő lassan korhad és árt a vízminőségnek!!!

2008. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!