Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » JBL Manado? Mit szól a párducc...

JBL Manado? Mit szól a párduccsík és a guppy a Manadohoz? És mit szól a Manado az aljzattisztítóhoz?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2013. dec. 13. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Furcsa a kérdésed, a halak sirva fakadnak, a manado meg elmenekül.


Viccet félre..., a növényeknek teljesen jó szeretik, annyit azonban nem árt figyelembe venni hogy eleinte keményíti a vizet és feltolja a ph értéket, én egy nagyobb vödörbe áztatom mindig egy hétig, néha leöntöm róla a vizet és megkevergetem.

Ajzat porszívózást én még nem csináltam soha manadoval, ha elég erős az áramlás nem nagyon kell, most ment egy aksi 10hónapig manadoval porszívózás nélkül, átrendeztem az aksit nem volt büdös, alig volt dzsuva, sódernél porszívóztam de akkor is förtelem volt átrendezésnél, a porózus agyag előnygőnye hogy nehezen koszolódik, algásodik, és jó biológiai közeg.

2013. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A csík örülni fog, az tuti, a guppi mentális egyensúlyát nem igazán fogja kibillenteni...
2013. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!