Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel tehetem egybe?

Schefbakka kérdése:

Mivel tehetem egybe?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban a halaim fajtája:Guppi, Molli, Tetra, Harcsaponty (vagy pontyharcsa nem tudom úgy kaptam!)Milyen kis termetű halakkal tehetem össze őket. A hal létszám megcsappant ezért szeretnék újakat venni. Ilyesmi halakra gondoltam: Neon, Vitorlás hal, Arany hal, illetve egyéb kisebb termetű fajok.
2013. dec. 21. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Akvárium méretétől függ. Amúgy aranyhalnál tévhit, hogy kicsi, amúgy is hidegvízi, nem passzol a többihez. Meg más hallal nem lehet tartani, mert ami befér a szájába, azt megeszi.
2013. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
Vitorlás, aranyhal több sebből is vérzik. Egy, nem kisméretű, kettő, a vitorlás ragadozó, míg az aranyhal hidegvízi faj. Egyébként ahogy írják, az akvárium méretétől függ, egyrészt, másrészt pedig a szűréstechnikától. Aztán jön a többi szintén fontos tényező, a vízértékek.
2013. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mekkora akvárium, milyen szűrés? Pontosan mennyi hal van?

Ha ezek nem stimmelnek, akkor azért csappant meg az előző létszám.

És addig nem kéne új halakat venni, ameddig ki nem javítottad a hibákat.

A vitorlás- és aranyhal kifejezetten nagy halak.

2013. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

64 literes az akvárium.

14 hal van benne: szifók, guppik, páncélosharcsák, algaevők, mollik, tetrák és neon.

2013. dec. 24. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!