Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szőlőágat kifőztem de kifőzés...

Szőlőágat kifőztem de kifőzés után nem hagytam kiszáradni vizesen beletettem egy zacskóba és ki penészedet. Használható még?

Figyelt kérdés
ha emosom róla a penészt és leforrázom belerakhatom az akváriumba? kifőzni már nem tudom még1szer. Sajnálnám mert már egy fél éve készítem áztattam szárítottam majd végül kifőztem. köszönöm a segítséget!
2013. dec. 21. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
be
2013. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pendulum92 ***** válasza:
Előbb kellett volna kifőzni, aztán jól kiszárítani. Én szárítanám inkább kicsit még. Amúgy sokak szerint a fákat még ki sem kell főzni, max egy picit áztatni.
2013. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 YourDestiny ***** válasza:
Előbb a szárítás, aztán a kifőzés és áztatás (vagy akváriumba rakás). Fordítva csináltad. Most már mindegy. Sikáld meg és áztasd, vagy tedd az akváriumba.
2013. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!