Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 100 literes akváriumba szeretn...

100 literes akváriumba szeretnék aranyhalakat és dániókat. Megférnek együtt? Hány halat tehetek bele, hogy kényelmesen elférjenek? Eddig 7 aranyhal van benne.

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom az aranyhal a hideg vizet, a dánió viszont a langyosat szereti (kb. 26 fokosat). Szerintem nem illenek össze.
2008. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem illenek össze mert igaz hogy jo a türő képessége a dánionak de nem annyira mint az aranyhalnak...Megprobálhatod de véleményem szerint nem lesz jo vége ha tévedek akkor sajnálom.
2008. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem illenek össze. Inkább csak dániókat rakj bele mivel az aranyhalnak nagy hely kell. Ajánlok egy oldalt ott mindenre megtalálod a választ: www.akvarista.hu
2008. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az aranyhalnak 20 fokos víz kell a dániónak 26 fokos szal nem jó őket együtt tartani!
2008. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne tedd őket össze... víz hőmérséklete sem mindegy,mert mind a két halnak más-más hőfok kell..ez az egyik.A másik,hogy túl sokat ne tegyél bele,mert az aranyhal nagyon nagyra megnő,és ugy nem lesz kényelmes nekik.;)
2008. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kzs ***** válasza:
7 aranyhal? Sok. Vedd figyelembe az aranyhal várható kifejlett méretét. Hatalmasra nőnek. Így méretre inkább a Malabári Dániót javasolnám, de inkább mégsem. Tudnillik más a két halfajnak a hőmérséklet-igénye.
2008. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!