Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítség, a halaim élete...

Segítség, a halaim élete múlik rajta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most karácsonyra kaptam az akváriumomba gyantát (kis fehér gömböcskék amitől tiszta lesz a víz) és a zacskó amibe benne van az hibás volt =( és beleraktam a vízbe és kipotyogott tök sok. Azt láttam hogy a halaim azt eszik...lesz valamilyen bajuk tőle? Ha igen akkor írjatok rá gyógyszert!!!

2013. dec. 25. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:

"kis fehér gömböcskék amitől tiszta lesz a víz" ez valami kínai csoda lesz, ne használj ilyet jó szűrő kell és attól lesz tiszta a víz csoda gyöngytől és egyéb bármilyen szertől nem.


Elvileg a gyanta oldódik ha bajuk lesz akkor az elég gyorsan lesz. De lehet nitrát megkötő vagy ion cserélő gyanta is, az nem fog oldódni, egyiket se jó ha megeszik, adj nekik enni, addig talaj porszívózd ki a gyöngyöket. Emészteni biztos nem fogják tudni bélelzáródás lehet.


Mondjuk lehet ne adj nekik enni, talaj porszívózd ki.


És reménykedni, hogy nem lesz bélcsavar vagy elzáródás.

2013. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!