Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tesznek ebbe a videóba az...

Csombor kérdése:

Mit tesznek ebbe a videóba az akvárium aljára, mert én is ilyet szettnék, az aranyhalaimnak?


2013. dec. 27. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
I added CaribSea Tahitian Moon Sand (20 lbs), a big fake plant, and a few black river stones. To anchor the fake plant, I tied each bunch to a suction cup with fishing line. Then I just suctioned them to the bottom of the tank where I wanted them. The fake plant is called Fancy Plants Giants Floating Adiantum, but unfortunately this product is discontinued. I happened to find one at a small local fish store, but you most likely won't be able to find this plant online or at any major stores like Petco or Petsmart.
2013. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudok angolul,ha tudnék nem kérdezném
2013. dec. 27. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:

nah most még ha nem is tudsz angolul kitünik két név a szövegből:

CaribSea Tahitian Moon Sand

Fancy Plants Giants Floating Adiantum,

az első a homok a második a növény, de ha googlezod te is rájösz :)

2013. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,akármelyik halas boltba meg tudom ez venni?
2013. dec. 27. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
dehogy segítsek is egy picit: a növényre írja hogy ilyet többet már nem lehet kapni, ő is egy helyi is kereskedésben találta
2013. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem,akkor ez az opciós felejtős,mást kell keresek pedig ez nagyon tedszett
2013. dec. 27. 21:23
 7/7 Platypus ***** válasza:
Sima fekete bazalthomok, puccos márkanévvel. Ugyanilyet nálunk nem kapsz, de hasonló azért akad.
2013. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!