Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » . Uj vagyok a halakban és...

Ákos :) kérdése:

. Uj vagyok a halakban és lenne pár kérdésem! Van egy 25l-akváriumom benne 2neon hallal 2vitorlás hal 1aranyhal. és még 2gupi meg pár más kishal kb8-9 összesen 14-15hal. Tul sok a hal vagy nem?

Figyelt kérdés
Mára 2vitorláshal 1neonhal és még 1kishal megdöglöt rejtéjes körülmények között. Kèt hal csipkedi az aranyhalat és már láthato a sérülés rajta! Talán kevés a hely? Levegöztetö. Szürő. Melegitő minden van az akváriumba:a kaja amit adok nekik szunyog lárva (szárított) NE NÉZZETEK HÜLYÉNEK NAGYON KEZDŐ VAGYOK amugy az akvárium egy hete van meg! segitetek??

2013. dec. 28. 22:03
1 2
 11/14 toma781 ***** válasza:
100%
kérdező mielőtt megveszed a halakat olvass utána
2013. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%

Az rohadtul nem kifogás, hogy kezdő vagy, mert saját erődből kellett volna utánanézned a leendő háziállataid tartásáról. Inkább most ajándékozd el a halaidat, és kezdd újra az egészet.

Az eladó (is) megérdemelne egy pofont.

2013. dec. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mielőtt tovább folyna a vita, felhívnám a válaszolók figyelmét, hogy a kérdező nem "uj a halakban" hanem egy újra jelentkező troll, provokatív, idióta, kamu kérdésekkel.
2013. dec. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
figyeljetek én vagy se provokativ se hazudos és nincsenek kamu kérdéseim komolyan kérdeztem ..csak azcirjon aki segiteni akar az ne aki provokativ idiotának hiv...ésvképzeljétek ikrákat találtam az akváriumbacma reggel
2013. dec. 29. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!