Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most telepítek egy akváriumot...

Most telepítek egy akváriumot és a bele vásárolt gyökeren már most ilyen furcsa homályos hálószerű valami van, mi ez? Panelben lakom és elég meleg van nappal és éjszaka is,az akvárium hőmérője 26-28 fokot mutat. Melyik hal viseli el ezt?

Figyelt kérdés
máshová nem nagyon tudom tenni. van olyan hal ami elviseli és talán szereti is ezt a meleget? 54l az aksi.van benne komoly tetra fűtő. SEGÍTSÉG :S
2008. júl. 15. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a fűtőre majd csak "télen" lesz szükséged, hogy kiküszüböld a hőingadozást. A gyökeret meg takarítsd le súrolókefével. Az akvárium fölé meg tehetsz pc ventillátorokat, persze igényesen kialakítva ha van hozzá türelemed.
2008. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Az első kérdéshez: valószínű nem állt még be az egyensúly, ilyenkor előfordulhatnak még furcsa jelenségek, de ha ez csak a gyökéren jelentkezik, vagy vedd ki véglegesen, vagy főzd ki és úgy tedd vissza. Én a kereskedést is megkérdezném ahol vettem, mit mondanak rá.

A másodikhoz, van persze olyan hal, pl. molly. Ennek nézz utána, és válaszd ki melyik tetszik a melegebb vizet kedvelők közül.

2008. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tölts steril zacskókba vizet,kösd le úgy,hogy ne folyjon ki belőle a víz és tedd be a fagyóba.Ha nagyon meleg van tegyél ilyen zacskókat az aksiba.Ezt a halas javasolta nekem és a halaim néha még rá is "csücsülnek" és ha felolvad a víz kicseréled egy másik zacsira azt meg újrafagyasztod.
2008. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!