Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 120x17x60-as akváriumban...

120x17x60-as akváriumban lehetne csigasügéreket tartani?

Figyelt kérdés

Mert a csiga sügér nano hal, annyira nem zavarná szerintem a 17 centi.

Vagy sügér léte miatt pedig pont probléma a kicsi alapterület?

Csak 60 centit elég nehéz bevilágítani, meg macera lenyúlni a növényekhez.


Vagy milyen hal mehetne bele?



2014. jan. 3. 02:19
 1/7 A kérdező kommentje:

Ha számít, ez nem térelválasztó akváriumnak menne, hanem az íróasztalomra. Mert ettől még el lehet férni.


A neten találtam egy hirdetést, ennek an 3D háttere, akkor gondolom még ez is visz el a mélységből.


Itt vannak képek róla:

[link]

[link]

2014. jan. 3. 02:27
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze én azért többet próbálnék belőle kihozni, mint ezeken a képeken.
2014. jan. 3. 02:28
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
Én valószínűleg egy-két raj nano halat választanék, de a csigasügérek is jól ellesznek benne, szerintem jó ötlet.
2014. jan. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pendulum92 ***** válasza:

Csigasügeres akvárium kövek "illenek", nem növények.


Amúgy azt a háttért szerintem vedd ki.


Minden esetre nehéz lesz bármit is összehozni ilyen szélességen.

2014. jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 reptoid ***** válasza:

És még azt hittem, az én akváriumomnak elbaszottak az arányai :D


Belső hátteret szerintem se ragassz bele. Inkább mögé rakj valamilyen világos, opálos hátteret. Ha íróasztalra megy, akkor azért fontos, hogy olyan érzésed legyen, a végtelen van előtted, nem egy tompa fal.

2014. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogyan vegyem ki ezt a hátteret?
2014. jan. 3. 12:22
 7/7 Pusisz ***** válasza:

A háttér biztos bele van ragasztva, még oldalt is. Nem lehet kivenni normálisan, mert ragasztós marad az üveg. (Ha raknál bele másikat akkor mindegy lenne.) Jobban jársz, ha ragasztatsz egy újat, nem hiszem, hogy sokkal többe kerülne és nem is lesz karcos...

Mellesleg többen javasolták már háttérnek az aksi mögé a fekete fóliát. Összegyűrve, vagy mosógépben megjáratva párszor. Érdekes hatást kelt és nem veszi el a teret, egy próbát megér és aprópénzből megvan.

2014. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!