Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mire figyeljek, mit csináljak...

Mire figyeljek, mit csináljak máshogy a hólyagcsigákkal?

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 literes "akváriumom", és észrevettem, hogy, hogy az egyik gömbmohán csigapeték vannak. Kiderült, hogy hólyagcsiga.


Olvastam, hogy iszonyatosan el tudnak szaporodni, de én attól még szeretném kikelteni őket. Van még egy 5 literes akvárium itthon, ha kikelnek, akkor átrakom őket abba. Ahhoz van egy vízpumpa is, rá tudnék húzni egy szivacsot szűrésként.


A mostani akvában nincs szűrő, meg semmilyen berendezés, csak lámpa. Nem is férne el benne más.


Mit csináljak, hogy biztosan kikeljenek a csigák?



2014. jan. 4. 17:35
 1/1 Pendulum92 ***** válasza:
Nekem van egy 9 literes növényes-garnélás nanom, abban pedig vagy 200 kiscsiga vegyesen postakürt és hólyag. Igazából nem kell nekik semmi különös, legyen úgy 20 fok legalább, meg lehetőleg viszonylag tiszta víz.
2014. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!