Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat ajánlotok?

Milyen halakat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy 72 literes akváriumot, és azt biztosan tudom, hogy legyen benne amano garnéla, és zebracsiga.


Plusz szeretnék bele egy kisebb csapat rajhalat. De milyet?

És ezek mellé vagy még valami talajlakó halakat, vagy egy kisebb csapat másik halat. De abból milyet?



2014. jan. 4. 18:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk zebracsiga nem biztos, hogy lesz benne, mert ha kikelnek a hólyagcsigák, akkor lesz egy külön 5 literes csigás, akkor elég lesz a csiganézésből.
2014. jan. 4. 18:30
 2/3 anonim ***** válasza:

:) Aranyosak a csigapetéid, jófej vagy, hogy nem abortálod őket!


Én a helyedben egy nagy rakat nanohalat raknék bele, személyes kedvencem a p. gertrudae, de az összes gyönyörű, és ők biztosan jól éreznék magukat, a garnélákat sem stresszelnék.:)

[link]


Én is amano-t szeretnék, de eddig sehol sem kaptam, se zebracsigát (süncsiga a másik, amit hajtok, de azt sem, sehol), legalábbis amerre én mozogtam Budapesten.

Te honnan szerzed be őket?

2014. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 izomszörp ***** válasza:
Nanohalakkal tuti el lennének :)
2014. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!