Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Afrikai sügér a fővárosból?

Mitsu83 kérdése:

Afrikai sügér a fővárosból?

Figyelt kérdés

Üdv!

Mive a környékünkön elég szegényes a sügér kínálat így kénytelen vagyok elmenni Budapestre halakért. Szerintetek ez kivitelezhető? 1,5-2 órás utazást kibírnak a halak vagy esélytelen? Valami spéci eszköz kell hozzá vagy elég egy hőszigetelt doboz is? Pseudotropheus socolofi-t 1h 3-4n illetve Labidochromis caeruleus-t szeretnék hozni hasonló felállásban. Szerintetek Budapesten találok üzletet ahol ezek fellelhetők vagy hova menjek ahol szép egészséges állomány van? Mert nem szeretnék internetről egy általam szimpatikus boltba bemenni mert lehet lyukra futok és nincs időm végigjárni 10 üzletet! Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 7. 18:35
 1/3 YourDestiny ***** válasza:
A Kék Frontosában vannak gyönyörű halak, méregdrágán. Én mikor voltam fent, Gyálra mentem a sügérfanba. Van választék, szép az állomány. Amiért mentem, azt hoztam, olyat, amilyet szerettem volna, elfogadható áron.
2014. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid ***** válasza:
Kibírják persze. Mindenesetre valami nagyobb halszállító dobozt eszkábálj szerintem, amit kibélelsz hungarocellel, nehogy megfázzanak. A boltban meg mondd meg, hogy nyomjanak fölé oxigént bőven, rakják nagy zacskóba. Én tengeri halakat is utaztattam még több ideig is, simán bírták. A befogott halak meg úgyis repülőn jutnak el egy-egy nagyobb európai kereskedésbe (esteleg Budapestre) 1,5 literesnél nem nagyobb zacskókban. Az sem 2 perc, aztán még onnan Magyarországra hozni őket kocsival... Azt is kibírják végig a halak, csak készülj fel rendesen a szállításukra.
2014. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Thermo dobozom (habszivacs doboz) van elég nagy is szóval abban lesz megoldva a szállítás!
2014. jan. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!