Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Belekezdenék a betta tenyészté...

Belekezdenék a betta tenyésztésbe. Valaki profi tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Van egy 36 literes akim benne a halak:2 xifo,1 molli,3 guppi(+ 6 kisguppi),3 razbóra,3 platti,1 páncélos harcsa.Azonkívül van még egy 4 literes kis akim is,amit jelenleg ivadékok számára használok.Úgy gondoltam,belekezdek a betta szaporításba.Csak vannak kérdéseim:Mennyibe kerül egy betta?Hogyha veszek egy nőstényt és egy hímet, akkor fognak szaporodni?Ugyanolyan víz kell nekik,mint a gupiknak,meg a többi elevenszülőnek? Melyik akimban tartsam őket? Ha a nagyban tartom,bántja a többi halamat? Ha a nagyban tartom,fog szaporodni? Vagy ahhoz a kicsibe kell áttenni?Az ivadékoknak milyen víz,mekkora hely és milyen kaja kell?Mennyi ivadékra számítsak? Párzás után a szülőket ki kell venni?

Bocsánat, hogy ennyi kérdést írtam! A (normális)válaszokat nagyon várom! Köszi előre is!



2014. jan. 8. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a szaporítást és először alakíts ki normális életfeltételt szerencsétlen halaidnak. A létszám se jó, razbóra csapathal, a méret se jó leglaább 120-150 literes aksi kéne.
2014. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pendulum92 ***** válasza:
Sajnos egyetértek az elsővel. 36 liter nem alkalmas ekkora számú és ilyen méretű halak egészséges tartására.
2014. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz...
2014. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először gyúrjál rá arra, hogy egyáltalán tartani tudd normálisan a halaidat, mert ettől a szinttől is jó messze állsz!
2014. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!