Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhal ikrával van teli az...

Aranyhal ikrával van teli az akvárium, de honnan lehet azt tudni, hogy meg vannak-e termékenyülve? Érdemes lenne külön tenni őket?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 14:36
 1/8 gyuszi13 ***** válasza:
ha nincs mellé hímed akkor nincsenek az ikrák megtermékenyítve mart az aranyhalak külső megtermékenyítéssel szaporodnak.
2014. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok. Elég kétséges a dolog, mert a hímnek gondolt hal sokkal kisebbre nőtt, és mintha a nagyobb nőstényhal kergetné...lehetséges ez? Pontosan nem tudtam megfigyelni, hogy melyik halból jöhetett az ikra, de a halak felépítéséből a nagyot gondolom nősténynek.
2014. jan. 9. 20:47
 3/8 A kérdező kommentje:
de sajnos azt nem láttam, hogy haltejet ürített-e valamelyik...
2014. jan. 9. 20:48
 4/8 A kérdező kommentje:
elméletileg a hímnek kellene kergetnie a nőstényt, nem?
2014. jan. 9. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
végül mi volt?
2014. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ikrák voltak :) hosszadalmas utánajárással megállapítottam, hogy 1 hím és 1 nőstény aranyhalam van...nem volt teljesen egyértelmű...pláne, hogy az egyik teleszkópszemű, a másik azt hiszem fátyolfarkú lehet...hát érdekes párosítás. Kivettem azokat a dolgokat, amikre ikráztak, és félretettem. 4-5 nap múlva ki is keltek a kishalak, most épp azon bajlódom velük, hogy kezdjenek már el enni v.mit :)
2014. jan. 17. 09:47
 7/8 anonim ***** válasza:
dejóó :DD majd mutatsz róluk képet? :)
2014. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hány literes akváriumban szaporodtak ???
2015. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!