Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetratec EX700 üzembe helyezés...

Bubuc kérdése:

Tetratec EX700 üzembe helyezésben segítene valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy JUWEL Rekord 600 64 lityis aksim, saját bioflow belső szűrővel (280l/h). Sokatok tanácsára vettem mellé egy használt Tetratec EX700-as külső szűrőt, a cuccot lefoglalóztam, hétvégén jövő héten megyek érte, de pár dolog eszembe jutott, amiben kérném a segítségeteket:


1. Az első az üzembe helyezés. Láttam, hogy a ki-és befolyócsövek tapadókorongokkal rögzítődnek a hátfalhoz. Hátterezett az aksim, azon megtapadnak a korongok?


2. Használjam-e mellette a beépített gyári szűrőt? Érdemes, vagy csak bekavar a szűrésbe? (a tetra bal oldalon alul szívná be a vizet, a gyári szűrő jobb oldalon, felül, a szűrt vizet pedig szintén jobb oldalon felül. Készítettem egy képet, hogy működne:


[link]


3. Kérdés:


Nekivághatok-e a szűrésnek úgy, ha az alábbi kombót teszem a gépbe:


1. rekesz: ReSun kerámiagyűrű (1 liter)+szivacs

2. rekesz: szivacs

3. rekesz: szivacs

4. rekesz: Siporax


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. jan. 10. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
a hátteren nem tapadnak meg,tedd rövid oldalra a szivo és a nyomó részt.1hétig használnám a régit mig az uj nagyábol beál.a 3. kérdés a siporaxot cseréld meg az alatta levő szivacsal
2014. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!