Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A tapadóharcsának, milyen fát...

Cecília 39 kérdése:

A tapadóharcsának, milyen fát kell betenni a vízbe? És a spirulina tablettát, milyen időközönként kell nekik adni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapadóharcsának én régen az ancit hívtam ,remélem egyre gondolunk.

Spirulina jó ha van otthon, ha nincs éppen más akkor megteszi. Főtt répa(ha kihűl lesüllyed nem kell agyonfőzni, kicsi viz micro 160-300watt 5 perc), jól átmosott uborka,(súlyozva) saláta súlyozva

De bármilyen zöldség jó, próbálgatni kell, este bedob reggel kivesz, ha felbátorodik eszik majd előtted is.

Alga tabi ha nincs zöldség akkor lehet, csak azzal számolni kell, hogy szennyezi a vizet rendesen ahogy oldódik.

Bármilyen fa jó, puha fa ne legyen én vasfát szoktam nekik, vagy mopanit.

Én úgy etetem hogy 1 nap kap, kettő kimarad, Pl a répa reggel bedob este felé kivesz, nálam esznek nappal is, előttem.

Alga tabi az minden másnap talán, én ritkán adok nekik, így azt nem tudom, heti fejenként 1 tablettát szoktam adni a zöldség mellé.

2014. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,sokat segítettél :-)
2014. jan. 11. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen, a szeletelt zöldségből ne nagyra gondolj, egy kis szelet répa uborka elég két ancinak a felét beverik kb estére.

Nálam a fiatalabb szokott ellőbb enni, utána az öreg.


Ekkora elég: http://www.youtube.com/watch?v=hy-1GAQhTds

2014. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm szépen!
2014. jan. 12. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!