Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eltűnt egy halam!? Hol lehet?

Eltűnt egy halam!? Hol lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja nem nagyon volt időm figyelni az akváriumot, max 2 percre etetésnél. Ma észrevettem hogy a két fekete mollim közül csak egy van, a másik sincs jól pihenget az akvárium alján, nem nagyon úszik feljebb, a guppi hímem szintén. De ha meg is halt a másik hova lett a holtest? átnéztem minden zeget zugot. Előfordulhat hogy megették?
2014. jan. 12. 18:43
 1/4 Pendulum92 ***** válasza:
Valahova beszorulhatott, szűrő beszívhatta, halak, csigák megehették.
2014. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kiugrott az akvábol
2014. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem usznak ott valami gond is lehet
2014. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én tartottam kb 6 guppit amikor azt vettem észre hogy naponta 1 eltünt és nem találtam...amikor 5-ből csak 3 maradt akkor láttam hogy egyik guppi kergeti a másikat és csipkedte a farkát..(én azt hittem hogy csak veszekednek vagy párzani fognak)..kimentem kb 1 perc mulva vissza jöttem és csak azt látom hogy zavaros lett a víz és farok meg pár kis cafat ott úszkál a vízben.Szóval valószinüleg megette a guppi mert a hím guppik előfordul hogy agresszivak más halakkal és szerintem a molly azért van lent mert ahogy szétnyilt a hal ugy kijött belöle a vér meg az egyéb dolgok ami nem tesz tartosan jot a halaknak.Szoval cseréld ki a vizet és ha félted a mollydat akkor rakd külön a guppit,keritsd el vagy ajándékozd el egy jó ismerősödnek
2014. jan. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!