Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti hogy raknátok be a fát?

Ti hogy raknátok be a fát?

Figyelt kérdés

Most ahogy kentem a műfát akkor eset le, hogy négyféleképpen lehet betenni, holnap kenném műgyantával telibe, tanácstalan vagyok, hogy álljon. ( a faág kilóg majd ezért kell dönteni, odaragad a háttérhez) Rejtett szűrő lesz, de az lehet jobbra is balra is.


De véleményeket is mondhattok:)


1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]


2014. jan. 18. 16:50
1 2
 1/13 YourDestiny ***** válasza:
Utolsó.
2014. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kimaradt, Közép-Afrikai biotóp lenne, sok kővel, 75 literes, halakat nem tervezek, 72 watt világítás+ co2 lesz rajta.
2014. jan. 18. 17:00
 3/13 anonim ***** válasza:

2.


Amúgy igaza van az elsőnek, az utolsó jól néz ki, a második így, hogy az ágak nem érnek le, elég fura.


De ha belekalkuláljuk az aljzatot, akkor az utolsónál el lenne takarva a fa alja, a 2.-nál meg az aljzatig leérne, és úgy már természetesebbnek hatna.


Szóval annyira tenném le a fát, hogy az ágai majd elérjék az aljzatot.

2014. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igazából abba kellet a megerősítés, hogy fölfelé nézzenek az ágak, vagy lefelé.

Közben kiderült (nem vagyok épp otthon, telefonos segítség) hogy az akvárium bal oldala lesz takarva, nem látszik egy sarokban van, és csak bal oldalra mehet a szűrés, és a palack.


YourDestiny, s.......t, köszi.


Ha feltöltöm akkor derül ki mizu.


De amúgy milyen?


[link]


[link]


Az ágak lejjebb lesznek.

2014. jan. 18. 20:17
 5/13 Pendulum92 ***** válasza:
Tényleg lefelé a legjobb, de a köveken még dolgozz, az egymásra halmozás kicsit mesterkélten hat.
2014. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jaja a köveken még dolgozom, nem is biztos hogy ezek mennek bele, gyártok még ágakat.
2014. jan. 20. 19:45
 7/13 A kérdező kommentje:

Itt tart a dolog: [link]


[link]


Még lesz benne sok faág, egész fölig.

2014. jan. 22. 10:46
 8/13 Pendulum92 ***** válasza:
Alakul.
2014. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 YourDestiny ***** válasza:
Jóféle, nekem tetszik. Egy apróság szúr nekem szemet, a háttér bal oldalát, ami előrefelé lapul az oldalüveghez, nem egyenesre csináltam volna, hanem kicsit hullámosra, cikk-cakkosra, egyenetlenre. Egyébként gondolod, hogy az aljzatod úgy megmarad, ahogy felpakoltad? Ha igen, akkor ámen, de szerintem nem fog. :)
2014. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Biztos hogy csúszik majd lejjebb, a manado régi, vizes, így van egy kis előnyöm.


A tápozás más lesz mint a megszokott, mivel nincsenek halak, merészebbre veszem a figurát, kertészeti tápokból kutyulok, a ferticare 10-5-26 -ot próbálgatom a kalcium nitrát és a keserű só mellett 2-1-1 gramm/1 liter vizes törzsoldattal egyelőre. (van belőlük több mázsa)

Wuxal már voltak sikerek régebben, csak az npk 8-8-8 arány nem az igazi. Meg van még kálium szulfátom, tavalyról elég sok maradt.(burgonya termesztés)


Kertészeti tápokkal elburjánzik az akva 2 hét alatt, csak el kell találni a keverést, matekozni kell rendesen, nem látszik majd semmi a kövekből, csak esetleg apró részletek.

2014. jan. 22. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!