Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a baja bettámnak?

Mi a baja bettámnak?

Figyelt kérdés
Segitsetek kérlek. Nem eszik lassan uszkàl de az uszonya egyre jobban fogy össze van fonyodva. De uszorodhadàs kizàrva mert ne olyan nem fehéres. Mit csinàljak vele. Csak egy nagyobb duncos üvegb tudnàm tenni gyógyszerem az van. De se szürő se melegitő. Köszi a segitséget
2014. jan. 18. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Mármint a "duncos" üvegben nincs nem lenne szűrő/fűtő, vagy most nincs, az akváriumban?

(Egyébként semmiféle kerek, hengeres, gömb... edény nem megoldás a karanténra!)

2014. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azonnal tedd friss vízbe. A másfél éves víz is öreg egy bettának.
2014. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
másfél hetes:) nem éves.
2014. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy van az akvàriumban! Még biotöltetettel ellàtot is. Most beleraktam abba a kb 5 literes duncos üvegbe és begyogyszereztem màs ötletem nem volt. De köszönöm a vàlaszokat!
2014. jan. 18. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok betta túl van tenyésztve,én a vad bettákat tartom,velük nincs semmi gond.Nem segítség tudom , de a túltenyésztett betták még a tapasztalt bettásoknak is gond.
2014. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az uszonyrothadás nem fehér. Max. a gyógyuló szövet szokott fehér lenni.

Szűretlen, fűtetlen üvegben meg halálra ítéled szegényt (ammóniamérgezés, megfázás).

2014. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért be lehet tenni a fűtőt a dunsztos üvegbe is, csak mérd a hőfokot, lehet visszább kell venni 0,5-1 c.fokot mivel ha kikapcsolt a termosztát akkor még fűt egy kicsit, 5 liter elég érzékeny, nehogy túlfűtse. Lehet nagy a fűtő teljesítménye, de attól még használható 5 literben is.
2014. jan. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!