Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jávai mohát hogyan kell...

Jávai mohát hogyan kell lekötni? Van valami technikája?

Figyelt kérdés
mert egy éve vettem de nem sikerült megőriznem. lekötöttem egy fához de a halak szétcsipegették a és szűrőbe volt az egész moha. most megint szeretnék venni de nem tudom hogy megint így járok e. köszönöm!
2014. jan. 20. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
damillal egy kőre
2014. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pendulum92 ***** válasza:

Damillal a legjobb jó szorosan rá kell tekerni, majd megkötni a végét.


De lehet pillanatragasztóval ragasztani is.

2014. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mhajhálóval, vagy egyéb műanyaghálóval is rá lehet erősíteni. Én damillal kötöztem, igaz, nincs halam.
2014. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csejani ***** válasza:
Én most kötöztem 3.-jára a mohám mert mindig annyira megnőtt hogy már nem mutatott sehogy. Szóval a kötözést soha nem vittem túlzásba ahol a faágra felkötöttem megcsomóztam 2 helyen és kész soha nem jött le nem szedték szét a halak.
2014. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pendulum92 ***** válasza:
Nem újrakötözni kell, hanem a mohát nyírni :D
2014. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csejani ***** válasza:
Egy darabig nyírtam de aztán el el maradt a végén pedig hatalmas moha dzsungel lett. :D Szegény garnélásom is így jár lassan mert már szinte egy moha tömb a 30 literes aksi fel :D
2014. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ha növényevők a halak, adjál nekik rendes növényi kajákat, párolt, forrázott, főtt vagy nyers zöldségeket, úgy sokkal kevesebb eséllyel fogják az élő növényt enni.


A mohát meg vékony lapos rétegben kell lekötözni valami hálóval, és ahogy nő, úgy nyirkálni.


Halászhálók között van fekete, sötétzöld, jó lyukméretű, vékony, erős.

Vagy ha tudsz szerezni olyan hálót, mint amilyen a kivis dobozon van... Az mondjuk nem erős, de amíg megtapad a moha, az is megteszi.

2014. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!