Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üdv! Kérdéssel fordulok a...

Üdv! Kérdéssel fordulok a hozzá értőkhöz. Kaja nélkül kibír a Sziámi Harcoshal 3 napot?

Figyelt kérdés
Szeretnék albérletben tartani Sziámi Harcoshalat. Tisztában vagyok azzal, hogy milyen szükségletekkel rendelkezik, de arra nem találtam választ, hogy én hétvégente nem vagyok Budapesten csak Péntekig mivel Egyetemista vagyok és ezt az időtartamot (Péntek-Hétfő) túléli e minden héten vajon? Vagy neki se kezdjek a tartásának?
2014. jan. 21. 01:18
 1/2 bamboochatheone ***** válasza:
Jobb lenne egy automata haletetőt beszerezned.
2014. jan. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pendulum92 ***** válasza:
Kibírja rendszeresen is. Én is ingázok egyetem miatt Szeged és Kecskemét között, bár a halakat otthon anya eteti, Szegeden a garnélák meg kibírják. Volt, hogy karácsonbyi időszak miatt vagy 2 hétig nem kaptak semmit, ők elvannak hosszú ideig az algákon is, a fonalalgát szoktam látni, hogy szedegetik.
2014. jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!