Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 26l es nano akváriumban...

26l es nano akváriumban milyen halat vagy garnélákat tarhatok?

Figyelt kérdés
[link] ez a fajta akváriumom van, és fölül alul van szűrőnyílása, ezért féltem a red cherryket, valami más szóbajöhet?

2014. jan. 21. 19:19
 1/10 Pendulum92 ***** válasza:

Tegyél szúnyoghálót a szívórészekhez.



Talán szóba jöhet még az amano, halak nem igazán, maximum 1 bettát tudok elképzelni ebben, neccesen.

2014. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

halat 30 alatt tilos tartani.

Szerintem 5-6dbamanonak éppen hogy jó lenne.

2014. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Iszonyatossan nagy tévhit ez a 30 literes f@@@@@@@@@k komolyan elegem van már k@@@@@@a hogy szinte minden egyes k@@@@@@tt kérdéshez odaírja valami f@@@@@@j hogy minimum 30 liter. És ha kissebben tartom akkor mi lesz gyöker€k? Mentek szólni anyucinak?
2014. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, életem, feljelentünk, hiszen bűncselekményt követsz el. A gyakori pedig kiadja az ip címedet (hiába dinamikus, nem gond) az illető hatóságoknak.

Ne legyenek illúzióid, volt ilyenre már példa, gondolom sejthető, hogy minden hatóság nézeget ilyen fórumokat, de ha ez nem lenne elég, elég sokan vagyunk aktivisták.

2014. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mekem nincsen kicsike akváriumom nekem kettő nagyobb van egyik 160 literes a másik meg 54 jó ez sem olyan nagy de ilyen lehet.
2014. jan. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként igaz vagy nem ez a minimum 30 literes dolog?
2014. jan. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, törvényileg szabályozva van, 30 liter alatt nem lehet gerincest. Illegális. Bűncselekmény.
2014. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 30 liter alatti ún.akvárium az vizesvödör. Egyébként minek tartanak akkor a boltban olyan kicsike akváriumot. Ja meg ahol én veszem a halakat akkor azt a céget is fel lehetne jelenteni mert egy halat sem lehet olyan picike akváriumban tartani. Ők a pénztár mögött egy max 10 literesben tartanak egy bettát.
2014. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pendulum92 ***** válasza:
A boltban átmenetileg tárolják, nem tartják.
2014. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pendulum92 ***** válasza:
Az akvarisztika arról szól, hogy a kedvenceink a lehető legjobban érezzék magukat a lehetőségekhez mérten. Vannak, akiket ez nem érdekel, csak az a lényeg, hogy elmondhassák, hogy van egy akváriumuk. Ez a felfogás nem akvarisztika, hanem hal(életben)tartás.
2014. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!