Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek a halak jól kijönnek...

Ezek a halak jól kijönnek egymással?

Figyelt kérdés
Van 4 guppim(3lány 1 fiú) és egy antennas harcsa olyan 50*40/60*40 nem tudom pontosan akváriumban.szeretnek bele halat 2 gurámit és 2 mézgurimit és 2 lány guppit egy kanival,3 mollit lányt egy kanival és ugyanennyi mexikói kardfarkúhalat és páncélos harcsat.vagy a gurámik helyett vitorlás halat válasszak?olyan kéne ami nem eszi meg a kishalat,ha megveszem a halakat pénteken nem doglik meg szombatig a zacskóban?(csak akkor tudom kivinni őket a nagyanyámhoz,ott van az akvárium)
2014. jan. 21. 20:14
 1/4 A kérdező kommentje:
És egy pár sziámi harcoshal?vagy egyedül?
2014. jan. 21. 20:17
 2/4 anonim ***** válasza:
70-80 literes lehet az akváriumod, ami túl kicsi xifónak,mollnynak és a vitorlásnak is. Guppy, platti, esetleg törpe gurámi való ekkora akváriumba. A zacskóban én nem sanyargatnám szerencsétlenekt 1-1,5 napig, érdemes akkor megvenni ha aznap ki is tudod vinni őket a mamádhoz.
2014. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sziámi lehet bántaná a hím guppyt, bár ez egyed függő, de egy ekkora akváriumba esélyes h nem viselné el.
2014. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Êrtem betta,vitorlás és a többi kilőve.csak az a bibi 9kor indula a busz/1 óra az út)és 9kor nyitnak az állatboltok
2014. jan. 21. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!