Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen növény?

Ez milyen növény?

Figyelt kérdés

Nem tudták megmondani a kereskedésbe, a neten sem nagyon találok hasonlót, kicsi apró levelei vannak 1 hét alatt duplázódik a menyisége.


[link]


2014. jan. 22. 19:30
1 2
 1/16 anonim válasza:
h
2014. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De gyönyörűek azok a pici csigák, mintha gyöngyöcskék lennének... Nagyon szép!
2014. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"De gyönyörűek azok a pici csigák, mintha gyöngyöcskék lennének... Nagyon szép!"


Egy 30 darab biztos van ebbe: [link] nem zavarnak elférnek, valamelyik növénnyel hoztam be őket, nincs nagyon alga, de szoktam betenni salátát a halaknak azért szaporodtak el.

2014. jan. 22. 20:14
 4/16 Platypus ***** válasza:
Úgy néz ki, mint a HM, de az nem szokott így elfeküdni és legyökeresedni.
2014. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pendulum92 ***** válasza:

Nekem is HM-nek tűnik.

Elfeküdni is szokott, ha kap elég fényt. Ha elfekszik, gyökeresedik minden egyes levélpárnál, nálam is van rá példa.

2014. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ez a talaj felett fut, léggyökereket ereszt amik bele kapaszkodnak a talajba, de már bújik a talaj alól is. Meghökkentően szapora.


A páncélos harcsáknak is úgy néz ki ellenáll, 3 cm-es szálat hoztam el kb egy hónapja a kereskedésből, már három akvába tudtam tenni.

2014. jan. 22. 20:26
 7/16 anonim ***** válasza:

Nagyon szép az akváriumod, kifejezetten tetszik ez az állapota (láttam régebben a fázisképeket). Csodálatos!

Azok a csigák pedig... pont passzolnak.

2014. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Pendulum92 ***** válasza:
A levélformája teljesen HM, talán mint ha vaskosabb lenne. Ha nem is pontosan az, tuti valami rokon faj.
2014. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

# 7 köszi a dicséretet:

Akkor lehet Hemianthus micranthemoides.

Van 6 növényfajom amiből úgynézki soha nem kell vennem, akkor ezen a néven csatlakozik hozzájuk.

Pipa vagyok ezért a kereskedésre, van 500, 650, 750ft növény, ez a nevük, párat tudnak csak beazonosítani. Ez a szál meg csak lebegett a vízben, én meg elkértem.

2014. jan. 22. 21:02
 10/16 Pendulum92 ***** válasza:
Ha elfekszik és gyorsan nő, csinálj belőle gyepet, az nagyon jól néz ki.
2014. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!