Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen gyakran kell etetni az...

Milyen gyakran kell etetni az almacsigát?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 18:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Nincs más az akváriumban.
2014. jan. 26. 18:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapban 2-3 szor. Én legalább is így etetem és nekem is csak csiga van benne.
2014. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első, ezt nem tudom, mi másképp etetjük őket, mondjuk zebra csiga van inkább, alga nincs. Régen volt alma csiga is.


Ha nincs más az akvában akkor egyszerűbb a dolog, ha van más zöldségevő mellette akkor nehézkes. 12 órát lehet bennhagyni a zöldséget, mondjuk hétfő reggel beteszed a salátát alga kaparó mágnessel az üvegre rögzíted, este kiveszed, kedd, szerda kimarad, csütörtök megint beteszed. Ha látsz növényi sérülést akkor sűrűbbre kell venni egy nappal és csak 6 órát hagyd benn, az üvegre rögzítsd vagy a közelébe mivel megy fel levegőért rendszeresen.

Figyelni kell eszi e a növényeket annak függvénye a gyakoriság.


Ha van sok alga akkor heti egyszer elég, havi 3-4 alkalom, de nálad nem hiszem, hogy van.

2014. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az 1. Vagyok. Ti hogy etetitek? Így ahogy leírtad?
2014. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs algám az akváriumba, most sikerült eltalálni mindegyik akváriumot, nincs mit enni a csigáknak, ilyen esetben így adunk ahogy leírtam, ha van zöld alga az üvegen akkor nem kell neki annyit adni.

Ha nincs mit enni neki akkor kikezdi a növényeket, mivel haltápot nem szór be a kérdező az akvába, nincs más benne. De lehet haltáp is, ha vannak vetélytársak az aljzaton akkor azok feleszik előle, mondjuk páncélos harcsák, akkor is etetni kell, sűrűbben ha nincs alga.

2014. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mekkora ötlet ez az algakaparós rögzítés, köszönöm. :D
2014. jan. 26. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mekkora ötlet ez az algakaparós rögzítés, köszönöm. :D"


Mindent fel lehet rakni vele, ki kell egy kicsit egy részét lapítani.


Az uborkánál levágsz egy szeletet, majd bevágod, pár milis szelés legyen, hasonló mint egy nyitott könyv a vékony rész kerül a mágnes és az üveg közé. Nem kell teljesen szétnyitni.


Én régóta rakom ezzel, örülök, hogy adtam egy tippet:)

Nővéremé az ötlet.

2014. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D
2014. jan. 26. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!