Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van ötletetek így hogyan...

Pendulum92 kérdése:

Van ötletetek így hogyan tudnék amano garnélát szaporítani?

Figyelt kérdés

Felvázolom a helyzetet: SZTE-re járok, de Kecskeméten lakom.

Minden hétvégén, pénteken délután megye haza, majd vasárnap délután jövök vissza Szegedre.


Szeretnék amanokat szaporítani egy 72 literes(Kecskeméten lévő), jelenleg 5 db zebradánióval és 2 db vörös karcsú díszmárnával rendelkező low-tech növényes akváriumban.

Tudom, hogy brakkvíz kell nekik, tudnék venni még egy kb 20 literest a kicsiknek.


(Szegeden egy 9 literes red cherry-s van, ekkorában annyira nem jó kísérletezni velük)


Tehát az állandó jelenlét nem megoldott Kecskeméten, szerintetek hogyan tudnám megoldani még is?


Átrakom pénteken, vasárnap vissza, addig lepetézik? Vagy benthagyhatom 5 napra a nőstényt is brakkvízbe?


Zsívesek várok javaslatokat, tippeket.


2014. jan. 28. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a garnélák nem szaporodnak fogságban.
2014. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!