Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SOS! Miért folyik vissza víz...

SOS! Miért folyik vissza víz a palackból a nagy (élesztős cukros vizes) palackba?

Figyelt kérdés
most csináltam de nem folyik a víz csak látom a csövön belül szépen megy a víz a vizes palackból a nagyobb mix-es palackba de miért?? normális ez?? nincs rajt semmilyen visszafolyásgátló de az nem is arra a csőre kéne hanem a másikra ugyhogy nem értem miért megy a vízszint a csőbe :// nem a rendes adagot csaináltam hanem találam egy oldalt ahol ottvolt ogy hány literes akváriumba mekkora adagot kell csinálni és én a 10-40 eset csináltam meg (45 literes) és ott ugy volt fél liter víz egynegyed élesztő és 1 kanál cukor. lehet ez a baja? vagy mi nem működik akkor rendesen??
2014. febr. 2. 20:29
 1/4 Pendulum92 ***** válasza:
Próbáld ki, hogy a cső ne érjen bele a folyadékba.
2014. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem nem ért bele amugy sem de már megy :D még egy kicsit növltem a mindent még tettem hozzá vizet még cukrot még élesztőt és most csak ugy bugyog már belőle a bubi :) nem tettem még bele a végén az akváriumba hanem egy vives edénybe van hogy egy kicsit csökkenjen az ereje az északa aztán holnap ha hazajöttem a sulibol beleteszem :) már ugy várom!! *.* itt a szobába hallom a sistergését pedig a konyhába van :D
2014. febr. 2. 21:42
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:
Hát sok (algamentes) sikert kívánok :D
2014. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D köszi szépen!
2014. febr. 4. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!