Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 l-es az akváriumunk,1...

Palya János kérdése:

54 l-es az akváriumunk,1 10cm-es aranyhal és egy ugyanekkora koi ponty van benne. Tavi halak, csak teleltetem. Hetente csinálok 30% vízcserét, a halas azt mondta, hogy havonta egyszer szabad. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Növény már nincs benne, mert állandóan tépték.A belső szűrő szivacsára azt mondta,hogy hetente mossam ki.Minden fórumon azt olvastam, hogy hetente kell részleges vízcsere.Mi a véleményetek?

2014. febr. 7. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb lenne egy minimum 100literes nekik de végülis már majdnem tavasz van.Én a helyedben 2x30%ot cserélnék hetente.A koszt leszívnám és csak állottvízzel cserélj valamint a szivacsot hetente kinyomkodtatod de azt csakis aksi vízben óvatosan!
2014. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kéne télire egy sokkal nagyobb kb. 150-200 literes akváriumot beszerezni erős szűréssel.
2014. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!