Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok ötleteket adni kicsi...

Patrii*-* kérdése:

Tudnátok ötleteket adni kicsi akvárium berendezéséhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 20L kicsike akváriumom. Most kaptam. Szeretnék műfüvet tenni az aljára csak még nem nagyon értek ehhez, hogy melyik a jó és melyik a nem. Puhát szeretnék hogy majd a leendő halacskáimnak jó legyen :D Majd szeretnék növényeket is beletenni. esetleg díszköveket ha befér:D Kérlek segítsetek!:) (Szeretném kérni hogy cikizős válaszokat ne írjátok,még nagyon lelkes vagyok:D)


U.: Nézelődtem a neten de nem igazán találtam jó oldalt.

Köszi:)



2014. febr. 10. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Le kell, hogy lohasszam a kedved az elején, a 20 literes akvárium nem alkalmas hal tartására, 30 liter a minimum a törvény előírása szerint is. Egy szép kis garnélás akváriumod viszont lehet, a műfüvet felejsd el nagyon nem oda való, mohából tudsz gyepet csinálni.
2014. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó oldalak:


Akvafarm.hu

Akvaguru.hu


Ebben nem lehet halacskát tartani, csak garnélácskát, vagy csigácskát.

2014. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 30liter is épphogy nem állatkinzás.

A 20literben tarthatnál garnélákat és tányércsigákat. Azoknak pedig utánna kell olvasni.

2014. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 YourDestiny ***** válasza:

Én berendezném garnélásnak. Ne műnövényezz, inkább vegyél gömbmohát és varrd össze őket szúnyoghálóra. Én azzal gyártottam anno kisebb gyepet szórakozásból, és semmittevésemben épp összehoztam ilyen letisztult stílusú 8 literest.


[link]

2014. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
2014. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
*25L elírtam. mondjuk ha ennyire írjátok hogy állatkiínzó meg hogy nem jo stb. Neonhalnak sem? mert arra gondoltam. mondjuk így már elgondolkozok rajta hogy garnélásat csinálok. :)
2014. febr. 11. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy fontos dolgot jegyezz meg!:Attól hogy a neonhal kicsi sokkal több helyet igényel mint egy betta mivel a neonhalak fürgék és nekik úszni kell mert kicsiben betegek és növésben lemaradottak valamint depisek lesznek.Sohase a méret alapján teszünk halat az akváriumba hanem inkább az igényeik alapján.
2014. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!