Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta mellé milyen halakat...

Betta mellé milyen halakat lehet rakni? A garnéla félékkel hogyan férnek meg?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 21:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
akkor most itt mindenki a sziámi harcoshalra gondolt? :D jó h egyedül én nem gondoltam rá :D
2014. febr. 12. 22:46
 12/17 A kérdező kommentje:
szóval én a betta faján belül bármelyikre gondoltam épp azért kérdeztem h melyik a legkevésbé agresszívabb mert szeretnék olyanoktól hallani tapasztalatokat akik tartottak már így halat és mondom nem feltétlenül csak a sziámi harcoshal érdekel
2014. febr. 12. 22:54
 13/17 anonim ***** válasza:

megint hatos

Ja, bocsi xD Nálam a betta az a sziámi harcos :D

2014. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor tedd fel érthetően a kérdést, a válaszolók 99%-nak a betta=sziámi harcoshal, nem vagyunk gondolat olvasók...
2014. febr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Világ életem voltak bettáim, és elmondhatom, soha nem ők voltak a hunyók ha balhé volt az akváriumban. Jelenleg plattikkal, vörös neonokkal és két sepregető garnélával élnek békességben. (1 hím és 4 nőstény)
2014. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ehhez a kérdéshez nem kell gondolatolvasónak lenni... én a kérdést érthetően tettem fel ugyanis bettán belül nem csak számi harcoshal létezik ha az érdekelt volna első sorban azt írom h sziámi harcoshal kedves 14-es
2014. febr. 13. 12:54
 17/17 A kérdező kommentje:
13: semmi gond :D
2014. febr. 13. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!