Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Algaevő etetése, mikor?

Algaevő etetése, mikor?

Figyelt kérdés
Van két ancim az lenne a kérdésem hogy mikor etessem őket lámpaoltás után vagy közvetlen a többi hal etetésekor,spirulina tablettát vettem nekik az lesüllyed és a többi hal megeszi előlük ezért kérdezem!!
2014. febr. 14. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ok az alga kepzodmenyeket nyaljak en se etetem oket es mar feleve megvannak
2014. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Norbig ***** válasza:
A spirulina algatabletta volt nekem a legjobb választás.Úgy nő tőle az algaevő mint a bolondgomba.Lámpaoltás után érdemes etetni mert ekkor a legaktívabb.
2014. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A leglényegesebb a csersav, kell természetes fa az akvába.


Sokszor rárabolnak a száraz kajára is, az alga tabi annyiból nem szerencsés hogy szemetel.


Eleinte adhatsz nekik este, ha később felbátorodik akkor napközben is lehet.


Éjszakai állatok ez igaz, én kajával átszoktattam őket a nappali mozgásra, minden reggel jönnek elő várják a zöldséget egész nap elől vannak, lényegében te döntöd majd el menyit akarod látni őket.


Ezek a kicsik reggel: (spirulinát én ritkán adok)


http://www.youtube.com/watch?v=82qc2sDrsNw


http://www.youtube.com/watch?v=hy-1GAQhTds


De a kimondottan éjszakai plekók is így vannak szoktatva.


http://www.youtube.com/watch?v=DuKen0xm-F4

2014. febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Zöldséget milyet vegyek amin nincs permetszer?
2014. febr. 16. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Legjobb a piacon vásárolni zöldséget, vagy fagyasztott állapotban.


Minden növény más termesztési technológiát igényel, ilyenkor februárban biztonságosan adható a piaci saláta, répa, fagyasztva borsó, amivel vigyázni kell a retek és az uborka, a retek igényli a talajfertőtlenítőt, az uborkánál ilyenkor kígyóuborka van piacon, nagy a kalcium igénye így kalcium nitráttal szórják a fűtött fóliákban, mellé réz alapú baktérium ölő megy, hasonló a paradicsom, paprika termesztés is, viszont azokat káliumos műtrágyával szórják.


Bármit adhatsz neki, a salátát nem szokták szórni semmivel, a borsó még mesterséges tápozástól is mentes mivel csak víz kell neki, a gyökérzetén víz hatására kialakuló baktériumok kiveszik a légköri nitrogént, ha példa péti sózva van akkor megnyúlik a termés ciklus és vagy hoz termést vagy nem.

Kicsit fonnyatagabb alma is jó, a nagyon fényes csili- villivel vigyázni kell, a fonnyatagabb répa is valószínűleg vermelt nyári, a friss zsenge répa az valószínű holland import, vagyis földet nem látott.


Bár nem akvarisztika leírtam pár dolgot hátha tudod hasznosítani.


Csak zárójelben elsőnek még új a harcsáknak a zöldség, ha viszont pl eszik xy zöldséget, hozol megint és már nem kell nekik azt legjobb ha te sem eszed meg, mi két plekón teszteljük ehető vagy nem, sok esetben menekülnek tőle akkor kuka, mi sem esszük. Ancik nem olyan hevesen rabolnak rá, ezért az első családi védvonal a plekó.

2014. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!